Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • max56

    csendes tag

    válasz liksoft #11186 üzenetére

    190 GB (teljes anyag) volt a G külső meghajtón belsőn D-n meg 220 GB (szabad hely) sima liba ctrl c ctrl v, G valamiért sokkal nagyobb lett és nem teljesen fér rá a D-re, törölhetek fájlokat a G-meghajtóról ? vagy a D-re másolt G meghajtós fájlokból ? természetesen olyan fájlokat amik jók és nincs bajuk vagy ne csináljak semmit mert valamit elrontok ? found.000 másolásnál G-ről D-re <Hiba!> ablak found.000/20000000 és a dir0000.chk/EDP nincs jogosultságom a mappához pedig a found.000 is másoltam rendszergazdaként, küldjek be képeket ? és írtam hogy a found.000-ban több mappákban rendesen van mp4 amit meg is nyit a windows videólejátszó azokat másolhatom vagy kivehetem a found.000-ból ? print screen-eztem a found.000 mappámat a total commanderben amit nem tudok beküldeni :(

    [ Szerkesztve ]

  • max56

    csendes tag

    válasz liksoft #11186 üzenetére

    a fájlok nagy része megvan ! a több mint 20 dir0000.chk nevű mappákat átmásoltam a found.000 mappából D-meghajtó found.proba (rendes)mappába, kísérleteztem egy kicsit hogy mivan ha rendes mappába rakom ezeket a mappákat és amiket kerestem fájlokat benne azok megvannak ! képeket,videókat megnyitja és nem sérültek ! nem kellet a programodat használnom a fájl saját magát felismerte mikor átírtam .chk fájlokat total commanderben jpg-re vagy mp4-re és megtudtam nyitni :C csak ezek a pl $IU48QGE.mp4 fájlok idegesítenek nem tudom megnyitni sem átírni próbálkoztam, ebből van 1 mappába 178 darab, ebből 30 darabot meg tudok nyitni szerintem ezek sérültek a legjobban, vannak még sérült fájlok főként képek found.000-on kívül más mappákban de szerencsére pár darab (remélem nem találok még többet)- köszönöm a segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák