Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Légyszi segítsetek, nagyon nagy problémám van, félig meghalt a notim, és már nincs rá garancia! De remélem csak SW hiba.

    Típus: Acer Aspire 3003WLMI

    A rövid történet: ma igen be volt lassulva, nyomtam neki 1 rebootot, azóta nem működik a tácspadom, és a billem! Csak ha usb-set kötök rá. Illetve azóta a rendszer is igen érdekesen viselkedett. Újabb rebootokkal próbálkoztam, de az első pár másodperc után egyszerre megadta magát a bill és a touchpad is! (kurzor nagyon szaggatva mozgott, de ha egérrel használtam, jó volt)
    Nem volt jobb ötletem, win reinstall. Utána sem lett jó! Akkor kicsit félretettem, mert nem voltam itthon. Megjöttem, gondoltam megpróbálok vele kezdeni vmit, elindítom, és láss csodát, minden jól működött!
    Egészen 1 újabb rebootig, azóta minden visszaállt az előző rossz állapotra! :(

    Szerintetek mi lehet a baja? Mit lehet ezzel kezdeni?

    [Szerkesztve]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Légyszi segítsetek, nagyon nagy problémám van, félig meghalt a notim, és már nincs rá garancia! De remélem csak SW hiba.

    Típus: Acer Aspire 3003WLMI

    A rövid történet: ma igen be volt lassulva, nyomtam neki 1 rebootot, azóta nem működik a tácspadom, és a billem! Csak ha usb-set kötök rá. Illetve azóta a rendszer is igen érdekesen viselkedett. Újabb rebootokkal próbálkoztam, de az első pár másodperc után egyszerre megadta magát a bill és a touchpad is! (kurzor nagyon szaggatva mozgott, de ha egérrel használtam, jó volt)
    Nem volt jobb ötletem, win reinstall. Utána sem lett jó! Akkor kicsit félretettem, mert nem voltam itthon. Megjöttem, gondoltam megpróbálok vele kezdeni vmit, elindítom, és láss csodát, minden jól működött!
    Egészen 1 újabb rebootig, azóta minden visszaállt az előző rossz állapotra!

    Szerintetek mi lehet a baja? Mit lehet ezzel kezdeni?

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Segítsetek nekem 1 kicsit please, laptop árakban nem vagyok annyira otthon, és szeretném tudni mit ér, mennyiért adhatnám el a jelenlegit, jobbat szeretnék vásárolni helyette, mert fejleszteni nem éri meg!

    Tehát beárazást kérnék akövetkező modellre: Acer Aspire 3003WLMI[/L] ~2,5 éves
    [L:http://www.ciao.co.uk/Acer_Aspire_3003WLMi__6269410]

    A linken az oldal közepétől részletezi a specifikációit, de nagyjából dióhéjban leírom ide is:
    Mobile Sempron 3000+
    512Mb DDR1 333MHz
    60Gb HDD
    DVD-RW
    15.4" TFT 1280 x 800 ( WXGA )
    integrált vga
    wi-fi van
    Az akksi sajnos már nem az igazi, max 10percet bír, tehát muszáj mindig kábellel járkálnom (igaz új állapotban sem bírt többet 40-45 percnél!)

    Szerintetek mennyiért tudnám eladni ezt a kis lapost? :)

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák