Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fabrik #383 üzenetére

    Upsz, sorry, ez a hozzászólás valahogy kimaradt...

    TóthMG: Állítólag feszemeléssel elmegy feljebb is, legalábbis a proci előző gazdája szerint. Viszont a lapom mATX-es, és inkább a kompaktsága és mérete miatt választottam, nem azért, mert tuningbarát típus, no meg a memóim is kommersz darabok, nem tudom, meddig bírnák.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • fabrik

    csendes tag

    válasz fabrik #383 üzenetére

    üdv. én visszavittem a kiskerbe a notit ahol vettem, de már látom h rosszul tettem mert igen szerencsétlenek. visszaküldték a nagykerbe egy nap késéssel és ahol ma 1-kor azt mondták h még nem ért oda, de ha oda is ér akkor ők még átviszik az acer szakszervízbe ahol megnézik és véleményezik. majd ha tényleg rossz akkor kicserélik, de ez kb csak jövő szerda vagy csütörtök. mondjuk kicsit idegesítő h egy nagyker nem állapíthatja meg h rossz-e vagy nem, akkor nagyon érthetnek hozzá ha nem merik megnézni. no comment. arról nem is beszélve h kifizetsz másfélszázezer forintot és várod a jó szerencsét. most így visszagondolva lehet jobban teszem ha visszaküldetem az acer-hez a futárral ahogy a gariban írva van, csak féltem attól a bizonyos ''ha nem találunk hibát akkor bevizsgálási díjat számítunk fel'' című szövegtől... na mindegy majd írok a fejleményekről. egyébként azért választottam az acer-t mert egyik barátomnak már 3 éve az van és nagyon meg van vele elégedve, soha nem volt semmi baja, ezek szerint én pont belenyúltam, mondjuk érdekes h nem próbálnak meg egy telepítést mielőtt kidanák kereskedelmbe a gépet.......

Új hozzászólás Aktív témák