Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyusz

    őstag

    válasz Peak #22666 üzenetére

    Én most nem felhasználó eredetű hibáról beszélek, hanem tervezésiről, de lényegtelen... :) Aki meg saját hibájából elkurt@ az lcd-t az vessen magára. ;]

  • Muerte

    addikt

    válasz Peak #22666 üzenetére

    Na azé' ne ejtsünk már krokodil könnycseppeket szegény Acer szervízért ha lehet.
    Volt egy Acer 6935G-m,szó szerint beleb@szott a villám :D Akkor még vezetékes netem volt és bejött a túlfesz a vezetéken.Mielőtt fejemhez vágnád nem lehetett hallani h vihar jön,mert sunyi módon idelopódzott és egyet villámlott csak ami épp hozzánk csapott be(miért is ne? :DDD )aztán vége is lett.Pukkant egyet a vga-m(9600mGT)és elhalálozott.
    Majdnem új volt még,irány a szervíz(Pest)megállapították a tényállást mi lett stb.stb.Kértem adjanak egy szakvéleményt h vihar áldozata lett mer' így nekem a biztosító kifizeti a káromat.Rábólintottak,készségesek voltak.Megjött a gép mindenki happy,öt egész hónapig mikor is filmnézés! közben ismét pukkant egy csodálatosat és a vga-nak bye-bye lett megint.Szervízbe fel,felhívnak mi lett?,mondom a szitut...A szervizes: Ej-ej hát ki tudjuk éppen cserélni vagy fel is tudjuk javítani.A csere 113 ezer a javítás 50 ezer.Mondom MI?Azt hittem rosszul hallok vazzz.Azt mondja a csávó h nuku garancia mert megsült a vga,poros is volt stb.stb.ez bizony user error.Kértem nem-e lehetne vmit kitalálni,szakvéleményt írni h legalább a biztosító fizzesen,de semmi.Tök elutasítás.Na akkó mondom hoci vissza a gépet,még 10 rongyot rámvertek bevizsgálásért pluszba úgyhogy köszi.Többet hozzám Acer nem teszi be a "lábát".Itt az aprón amúgy zsír új 9600mGT-t 25e-ért vettem bele kb.5 perc volt belerakni,anyám azóta is vígan használja.
    Szerintem elég tanulságos történet,én legalábbis tanultam belőle sokat,a legfontosabb számomra azóta a szervízháttér,és a hozzáállásuk a dolgokhoz.Na ez az amiben a Dell messze-messze a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák