Új hozzászólás Aktív témák

  • tigerscorpio

    aktív tag

    válasz grunge #528 üzenetére

    Sziasztok Mosdt a Minap vettem egy Fatal1ty Sli-s Lapot

    A Problémám a Következő(azonkivül, hogy még nincs Bele Procim a Vidikari Uton van)
    ,Szoval egy Hipro 460Watt körüi Tápom van annak meg, mint megnéztem 20 Tüs a Csatija(Elözö Lapm IC-7 annak aszzem Jo Volt Másik Tápomon -Elvan Adva már lelehetett szedni plusz Pineket hogy a 20 Tüsbe beeférjen)
    A Lényeg, hogy ugye azt Olvastam a Papirjában hogy a 20 Tüs is oké neki, csak ugye balrol jobbra az Utso 4 Üresen Marad. (Ráserántsunk)
    Aztán Van az Alaplapi Molex Dugalj-Sli-s-Pcie-Expes Karikhoz az is Oké, Rádughato...
    de Ugye az IC7 en egy 4 Pines Kiegészitö csatinak volt helye (=Ezen a Lapom( egy 6 Tüs van)
    amihez az van irva , hgy a Proci Innen Kapja a Szuflát zla az muszály neki...

    Kicsit öszeszedetteb verzio.
    Létezik 4-röl 6-Pinesre átalakito?
    Elöre is közsi
    amugyami még Mélységesen Lesulytott-->Nemkaptam Abit Matricát hozzá
    Ja és amigy Van olyan teljesitmányben mint egy Ip35-sima ugye?
    Elöre is köszi...

    --Ja meg mindenki mást mond abban, hogyha veszek egy C2Duo-s 2000Rest Procit 1Mb Cachel(erre futja éppen) akkor az jobban telhjeit, mint az elödje (Ic7 ben Pentium 3GhZ 800MhZ) ?
    Illetve, hogy ez igy felér 4Ghz, vel?
    Elöre is köszi, vagy Milyen Proccot Kéne venni bele?
    Már Van Véve bele 2Gb Ram(Egy 2Gb-s Modul) majd megy a Többi, ha Fussa Rájuk)

    [ Szerkesztve ]

    " A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

Új hozzászólás Aktív témák