Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    válasz mrviceguy #8517 üzenetére

    Egészen elképesztő ez, vajon hogy is lehetséges az, hogy egy púpra rakott, 2500 eurós Haworth Fern jobb, mint a 250 eurós gamer szék, hát atttttyaaaaa éééég.

    A videóban szereplő Secretlab Titan EVO is inkább 4-500 EUR-os kategória.
    Nyilván a videóban lévő Fern meg 1500 EUR, de nem egy liga nyilván semmiben a kettő.

    Szerintem mindenképpen mondjad majd az idelátogató, sziasztok, milyen széket ajánlotok napi 10 óra üléshez 30k HUF alatt népeknek, hogy a Herman Miller Aeron a tuti, csak egy kicsit kell még dolgozni a budgeten lol :D

    Ilyet se ő, sem senki más nem szokott mondani itt. Aki 30k-ért akar napi 10 óra üléshez minőségi széket venni, az eleve el van tévedve.

    Az, hogy az ipari hulladék ergohuman hogy kerül a Zody-val egy kategóriába, nem is értelmezhető számomra, de tudjuk be annak, hogy sok széket teszteltek.

    Ez nekem is rejtély. Mondjuk nekem is volt ergohuman-al egy szinten lévő székem, nagyon kényelmes volt, fél évig. Aztán megnyúlt rajta a mesh, és fos lett az egész. Új korában lehet hogy faja, csak kérdés hogy ez meddig tart.

    [ Szerkesztve ]

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Új hozzászólás Aktív témák