Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reinu

    tag

    válasz krics #7929 üzenetére

    Szuper :C

    Nekem megérkezett közben, tegnap szereltem össze.
    Titan Evo 2020 softweave
    Az arena racerhez képest a szövet minősége, tapintása sokkal jobban tetszik, jobban is néz ki sokkal (bár a matt fekete arenaracer volt csak akkor raktáron, a sötétszürke AR a kettő között van)
    Az összeszerelés sokkal könnyebb volt a hozzá biztosított eszközzel és leírással.
    1-2 centivel keskenyebbnek tűnik, de még így is bőven jó a méret (185cm,100kg, széles vállak).
    Nekem az állítható magasság is sokkal jobb, úgy tűnik az egész ülés magasabban van. (Bár gyerkőcnek lehet lógni fog a lába, mert nekem a legalacsonyabb már majdnem tökéletes magasság)
    Ami szintén plusz, hogy számomra úgy tűnik a beépített deréktámasz magasabban van és így sokkal jobb helyen, nem a hatsóm tetején, hanem tényleg a derekamnál támaszt.
    Tetszenek az olyan részletek is, hogy a háttámlán van egy fém lap, ahol az üléssel össze csavarozod így az ülő rész kis fém karjai nem közvetlenül a szövettel érintkeznek, ezért feltehetően az apró surlódások a mozgással nem fogják kikezdeni a szövetet a csatlakozásnál.
    Valamint szintén a csatlakozó résznél a fedő/dísz-műanyag mágnesesen csatlakozik, csavarok nélkül.

    Majdnem tökéletes.

    Sajnos itt sem teljesen pontosan szimmetrikus a háttámla az üléshez képest, bár nem annyira vészes, mint az én arenaracer példányom volt. Függőlegesen rendben van, nem látszik dőlés semmilyen irányba, meg is mértem.
    Viszont a ülő részhez képest szemből nézve a háta a jobb oldalon láthatóan hátrébb van, lemérve 1cm volt az eltérés. A csavarozásnál itt legalább volt egy kis mozgatásra lehetőség, így fél cm-re sikerült beállítani végül. Nekem így is látható szabad szemmel. Remélem hosszú távon nem fog problémát okozni.
    Utána olvasva erre is több utalást találtam külföldi fórumokon, már több évre visszamenőleg, lehet, hogy ebben a kategóriában a tökéletes példányt nehéz kifogni.
    Valamint az ülésben van egy velúros dísz belevarrva a két szélén, ez kb egy centivel rövidebbre sikerült a jobb oldalon, nem nagy dolog és nem is annyira észrevehető, de mégis ott van.

    Összességében nem csak a marketing miatt tűnik drágábbnak a Secretlab az arenaracernél, sok apróság van akire több figyelmet fordítottak.
    Normál ár mellett a Secretlab már túl drága lenne de ezzel a BF akcióval jobb vétel volt mindenképp, 168k.

    Mindennek ellenére, ha valaki kevésbé érzékeny ezekre a hibákra, vagy ki tud fogni egy jó példányt az arenaracerből, akkor MOST BF AKCIÓBAN 124 ezer forint a Supreme szövet és jelenleg van mindegyik színváltozatban :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák