Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inferno88

    őstag

    válasz tisn #6885 üzenetére

    Az én Ikea Verner székem kb. 10 éve vettem talán 12 ezer forintért. Évekig napi 3-4 óra használatnak volt kitéve, 2+ éve full HO-ban vagyok, így napi 8-10-12 órát gyilkoltam a 100-110 kilómmal. Azon kívül, hogy a műbőr már nagyon kopott, egyébként igazán kényelmes még most is. Igazából a feleségem piszkált, hogy cseréljük le, mert gázul néz ki(a 14 éves pénztárcám akkor ment a kukába, mikor kettészakadt), meg vegyünk komolyabbat, ha már ilyen sokat ülök itthon. Végül TechN7ne kolléga által linkelt székre esett a választás, mert nekem is bejön minden tekintetben és csak a magasságán kell javítanom egy másik gázlifttel.

    Aztán tegnapelőtt méricskéltem a Vernert, hogy ő milyen magas is az új rugó miatt és megsértődött, többet nem lehetett állítani, de egy évtizedet kibírt a seggem alatt, szuper vétel volt. :) Azon gondolkodom, hogy áthuzatom kárpitossal textilre, kap egy új gázliftet. A művelet összegéből úgyis csak szarabbat kapnék újonnan.

    Amúgy ha elég lenne 110kg teherbírás neked, akkor az arozzi 5-6k-ból javítható! Arra kell figyelni, hogy a tubus és a kinyomótengely átmérője stimmeljen a mostanival!

    Ha online rendelted, akkor az átvétel számít a garancia kezdetének, ha még benne vagy, akkor dobj a boltnak egy mailt és még bemákolhatod a garit, mert a bejelentés számít, nem a javításra átadás.

    [ Szerkesztve ]

    Semper fi!

Új hozzászólás Aktív témák