Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz CsabaSteel #6428 üzenetére

    a hasonló székek ajánlgatásával az a baj, hogy ugyebár a legtöbb ember ezt a 40ezer forintos öszeget is hosszabb távra adja ki egy termékre. pláne, ha egy székről van szó. csakhogy egy ilyen szék garantáltan nem fog 1-2 évnél többet bírni. így ezt a 40ezer forintot akár 2-3x is kifizeted majd ezidő alatt.
    nekem is volt olcsó székem itthon (igazából 2 db), még olyan 6-7 éve vettem őket, sima olcsó irodai székek, vagy 20-25ezer volt darabja. elkezdődött a HO, és rögtön nem heti 5-6 órát ültem benne, hanem napi 8-10 órát, ami azt eredményezte, hogy - az egyébként akkor jobbik állapotban lévő szék - olyan fél év után szét akart hullani. majd mivel 2 darab volt ugye belőle, így az alkatrészekből összekontárkodtam egy széket, ami megint csak pár hónapig bírta, így elkezdtem én is nézelődni, kérdezősködni, többnyire ebben a topikban.

    végül nem hallgattam az itt kapott tanácsokra és vettem egy 60ezres széket, ami - nem kamuzok - 1 hónapot nem bírt ki alattam! szerencsére, mivel pont a legutóbbi nagy lezárások előtt vettem, így korrektek voltak a boltban és, 1 hónapon túl is visszavették a széket, tehát sikerült úgymond "kiszállnom" belőle veszeteségek nélkül. akkor dönttem el, hogy még egy ilyen olcsó szart nem veszek.

    most annyi történt azóta, hogy sikerült hazahoznom egy széket a cégtől, ez egy mondhatni normális minőségű darab. amíg maradhat nálam, addig elvagyok vele (hátam például azóta nem fáj egyébként!!!), de amint vége a HO-nak és vissza kell vigyem, venni fogok egy normális és a topikban is ajánlott széket.

    ezt csak azért írtam le, hogy lásd Te is, miért nem ajánlanak (és nem is fognak ajánlani soha) egy olcsó, ismeretlen gyártótól érkező széket a topikban.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák