Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raverke

    tag

    válasz redhunter #5490 üzenetére

    -"Talán nézd meg jobban a drágább gamer székeket ,ahol mát nem feltétlenül a kagyló ülés dominál"
    -"Mutatnál olyan Gamer széket, ami nem kagyló, és normálisan állítható a fejtámla és a deréktámasz(magassága és erőssége)?"

    Ebben mi a vitatkozás? Te állítottál valami,én meg megkértelek, hogy akkor mutassad meg, melyikről is van szó.

    Az, hogy kinek mi tetszik, az szubjektív, de ezt is írtam már. SZÁMOMRA gyerekes és nevetséges egy sportkocsi ülését egy szobában elhelyezni. ERO rohadtul nem ezt keresem, DE az elmúlt pár hónapban csak ezekről szól a fórum.
    És ha tudnál olvasni, azt írtam hogy túl van hypolva, hogy mindenki ugyan azt keresni, csak mert most az a menő, mindenféle próba és tapasztalat nélkül.

    A gamer székek problémáira és hiányosságaira mutattam rá, de érdekes módon épp hogy ti ragaszkodtok foggal-körömmel egy termék típus mellett, érvek nélkül, még csak meg se próbáltátok megcáfolni, amiket írtam. (nem mellesleg kíváncsi lennék, hogy hányan vennének ilyen széket, ha hiányozna róla az oldalsó merevítés, aminek 0 a funkciója...ja, akkor már nem lenne gamer a neve...)

    Egy értelmes hozzászóló azt írná, hogy igen, voltam ebben és ebben a boltban, kipróbáltam ezt és ezt a széket....ezek tetszettek, ezek nem, de a végén ennél a gamer széknél kötöttem ki, mert számomra....(ide kellenek az érvek)...így elfogadnám azt, hogy miért választotta valaki az adott széket, mert akkor látom hogy nem csak rámutatott a boltban vagy a neten egyre, csak mert annyira céép.

Új hozzászólás Aktív témák