Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    válasz Casoli #937 üzenetére

    Én már teljesen lemondtam a klasszikus irodaszékről, nem is keresem tovább, autókereskedéseket járok. :D

    Egyszerű, alap, de kényelmes, nagy, szövetborítású ülés max 50.000-ből (pl az Audi ülések eddig kényelmesnek tűntek, Suzukiban is találtam jót, a Volvonál még nem voltam, sokak szerint nekik vannak a legjobb üléseik), arra asztalossal / lakatossal valami minél masszívabb fém láb, az aljára meg 5-6 db ~60kg teherbírású rendes bútorgörgő, és max 100 ezerből kész a 300kg teherbírású, soha el nem szakadó, 90 centi magas háttámlás, minimum 15 év várható élettartamú ülésed. Semmi gázrugó, semmi elkopó kommersz mechanika, semmi szakadós sz*r műbőr, és nem gyerek, hanem felnőtt méretben.

    A megfelelő alap választása esetén a háttámla és az ülés dőlése az ülésbe eleve beépített tekerőkkel állítható, az ülésmagasság állíthatóságát valami retesszel / csavarós elemmel meg lehet a lábban oldani, ezen felül opcionálisan akár ülésfűtéssel és biztonsági övvel is bővíthető. :D Forgónak talán nem is kell lennie, elég ha a kerekei jók, és azokon képes fordulni.

    Csak nagyon jól be kell lőni a láb pozícióját és szélességét, hogy ne tudjon eldőlni a szék. Elmegy rá vagy fél év tökölés, meg meló, de a végeredménnyel egy sima irodaszék szerintem nem is versenyképes. Árban meg... három ilyet legyártok egy "felső kategóriás" irodaszék árából.

Új hozzászólás Aktív témák