Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz Gengi #10607 üzenetére

    Megérkezett a szék. Zseniális.

    Két referenciám van hozzá :
    - Antares Cope szék.
    - MSI CH110

    Az MSI alapvetően drágább volt mint az Antares. De sajnos az a szék nem jó hosszú munkavégzésre. Rövid ülögetésre igen.

    Az Antares már egy fokkal jobb, olyasmi lehet mint az Ikea székek, lehet hogy egy fokkal jobb. El lehet benne ülni sok ideig.

    Az MSi mechanikusan nem rossz, állíthatóságba az Antares nagyon buta.

    Na most erre jön az Embody ami olyan szinten üt, hogy minőségi és jó hogy nincsenek rá szavak. Már ahogy csak gurul a szék, zseniális olyan mint egy svájci óra, tökéletes. Amikor beleültem, nagyon ambivalens volt. Tipikus az az érzés, hogy ennyi pénzt kiadtam és nem érzem magam a mennyekben. Itt nyom ott nyom. Na most 1 óra múlva azt mondtam, hogy ez nem "nyom" hanem inkább tart. Iszonyatosan fájt a hátam 2-3 óra múlva, de az érzést úgy tudnám leírni, mint egy svéd masszázs-t. Jól megdolgoz a masszőr és ez nem egy rossz fájdalom, hanem egy jó fájdalom. Visszaültem az MSI-be, 5 perc után azt kérdeztem magamtól. Hogy ez mi ? Viszont a háttámla olyan alacsony, hogy biztos rendelek még fejtámlát is. Az sajnos kell.

    Most az Antares-ben ülök. Ez elnyomja a lábamban az ereket a hátam tartja ugyan. Ülőpárna nem rossz.

    Rendesen kulturális sokk így válogatni a székek között. Meglátjuk 1 hónap múlva.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák