Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balaknorbi

    újonc

    Sziasztok!
    Szeretnék egy óriási feketét kérni a következő felhasználónak:
    06209976900
    A felhasználó meg szerette volna vásárolni az iPhone-t. A történet a következő:
    Megegyeztünk egy kialkudott árban, majd megbeszéltük a találkozót először az Örs vezért terénél. Mikor már vártam rá, mert még arra sem hajlandó, hogy normálisan válaszoljon a telefonhívásokra és az üzenetekre, ír egy üzenetet, ami a következő volt:
    Már csak 100 ezer forintom maradt, meg amúgy is hétig dolgozok, úgyhogy hagyjuk.
    Mindezek után ír egy üzenetet, hogy 105 ezer helyett 100 ezerért elvinné a készüléket mindenféleképpen, ezért találkozzunk ma.
    Újabb levélváltásook, majd újabb találkozó. Fel is hívott telefonon, hogy ezúttal a Stadionoknál találkozzunk 7.10-kor, mert 7-kor végez ott a melóban. De mindenképpen jön, mert nagyon kell neki a telefon.
    Ekkor már gondoltam, hogy egy link alakról van szó, de én korrekt voltam, mert ő írt először a hirdetésre.
    Fél órája várok rá, mikor felhív telefonon, hogy valami "gázszivárgás" van, és ő még megy tovább dologzni, úgyhogy most neki nem jó. Nem jön.
    Ekkor már nagyon ideges lettem, de nem szóltam semmit.
    Ekkor már tudtam, hogy egy link, megbízhatatan, szavahihetetlen és komolytalan "emberről" van szó.
    Hitegetett a telefonban, hogy neki mindenképpen kell a telefon, és ne haragudjak, de most nem tud találkozni, de este ha végez eljön a lakáshoz és mindenképpen meg akarja venni.
    Kérdezte, hogy meddig zavarhat. Mondjuk fél 10-kor nekem, még jó-e. Erre is rábólintottam.
    Közel éjfélig vártam rá, nem mentem sehová, ráadásul nem válaszolt sem sms-re, telefonhívásra és üzenetre sem. - Na ez már elég gerinctelen lett innentől kezdve.
    Mindenki próbálja meg elkerülni ezt az embert, ha nem akar fölöslegesen utazgatásra pénzt kidobni és idegeskedni, és nem akarja, hogy átverjék.
    Senkinek sem tudom ajánlani. Hazudgál a telefonban és az üzeneteiben. Megbízhatatlan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Telefonszáma: 06209976900

Új hozzászólás Aktív témák