Új hozzászólás Aktív témák

  • .:Kristian:.

    addikt

    Én bevittem a gépem kb.: 2-3 hónapja a boltba azzal, hogy venni akartam rá valami procihűtőt és azt mondták, hogy ott nekem rá is szerelik. Mondom ok, akkor legalább nekem nem kell kínlódnom otthon. Rápróbáltak 2-t, a 2 közül egy se volt jó, kevés volt neki a fordulat így lekapcsolt állandóan. Rápróbáljak a 3.-at és azt nem jól rakta rá, mikor bekapcsolta akkor ment egy kicsit és kikapcsolt de utánna már vissza se lehetett kapcsolni. Vizsgálgadta az eladó, hogy mi lehet a baja..azt mondja, hogy hagyjam itt majd ő megcsinálja..mondom nem kell, nálunk is van olyan aki megtudja, de hagyjam ott, ő rontottam el, ő hozza helyre...mondom okés. (Ebből arra következtettem, hogy teljesen ingyen megcsinálja). Azt mondta menjek vissza 2 nap múlva. Visszamentem gép sehol nem volt, felküldték Pestre. Vártam rá 2 hetet felhív a gyerek, hogy menjek érte, kérdezem, hogy mennyi lesz az ára azt mondja, hogy 3.000 (a hűtőnek is annyi volt az ára, azt hittem, hogy rátette) beértem a boltba ott megmutogatta a gépet, hogy működik stb. de úgy kíváncsiságból megkérdeztem, hogy mi került ezen 3K-ba mikor semmi változást nem látok rajta. Mondtam neki, hogy azt hittem, hogy a hűtőt tette rá és az ennyi. Erre elkezdett ott félrebeszélni, hogy bios frissítés satöbbi..
    Először nem akartam kifizetni, de meggondoltam magam ne legyen belőle ekkora probléma. De az biztos, hogy oda többet nem viszem a gépem és ezt nekik is megmondtam. :((

Új hozzászólás Aktív témák