Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lejszi

    senior tag

    válasz biggamer #1179 üzenetére

    pl, lakastamogatas, meg gondolom az ORFK-nak is van pár üdülője akár a balcsin akár máshol.

    Ki lesz az a hülye, aki ennyi pénzért pl. kimegy a meleg tüntetésre biztosítani azért, hogy eltörjék a csontjait vagy betörjék a fejét bazi nagy kövekkel, meg hogy savakkal lelocsolják, hogy aztán az élete végéig vakon, félszemmel vagy félig bénán kínlódjon.

    ---> nem kell csinalni ilyet hogy melegfelvonulas. komolyan mondom, még mutogassák magukat, ugy kell. szép példát mutatnak a családoknak.

    Ne érts félre én nem utálom a rendőröket, csak fele annyi támogatást vagy kedvezmenyt kapok mint ők. Ráadásul tényleg néha pont a becsületes, tisztességes embereket cseszegetik, holott én is láttam már nem egyszer hogy 1-1 rendőrautónak nem égett mondjuk az egyik féklámpája. ha ez nalam történik és rossz napja van a rendornek vagy kötekedni akar akkor biztos nem uszom meg egy 10es alatt a birsagot.

    Nem tartom azt se jogosnak hogy az a csavo aki macskakövekkel doblata a rendoroket csak 1,5év felfüggesztettet kapott. Jó szájba kéne vágni. Meg a többi rendzavarót is. Én nem az ilyen elmebeteg emberek mellett állok ki
    De az is tény hogy a fővárosba jól összefujta a tirpák embereket a szél. Ő szerintükvan Bp meg van vidék, nagymellényűek, de ez egy más tészta....

Új hozzászólás Aktív témák