Új hozzászólás Aktív témák

  • Biriboyka

    senior tag

    válasz Csakénvagyok #3823 üzenetére

    Az hogy egy felelőtlen hülye, már automatikusan azt is jelenti, hogy a többi is az?
    Nyilvánvalóan a rendszer rossz ami megvédi őket. Ittas vezetésért, halálos karambolt okozni s úgy megúszni hogy még priusz se maradjon, mivel akadályozza a hivatása elvégzésében, hát az tuti hogy mindenki szent a rendőrségen, az ügyészségen és a bíróságon hogy senkinek sem tűnik fel.

    Csak, hogy tudd engem már megfogtak ittas vezetésért és meg is büntettek. Priusz is volt és az mellett isteni szerencsém, hogy nem rúgtak ki! Igaz ez majd 20 évvel ezelőtt volt amikor nem volt ennyire kemény a cég! Igaz ez volt az első és utolsó ilyen, mert nem iszok alkoholt! Akkor fiatalon eléggé alkoholista voltam, de leálltam a piával. Ez mellett a cigiről is sikerült leszoknom, most már csak a nőkröl kéne, mert qrva sok pénzt visznek el.
    Talán át kéne térni a fiúkra? :U :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

    Hajtási engedélynek hívják a környező országok magyar ajkú emberei a vezetői engedélyt.

    Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

Új hozzászólás Aktív témák