Új hozzászólás Aktív témák

  • #92415744

    törölt tag

    Azt hiszem ma lett tele teljesen a tököm az összes rendőrrel, meg önkormányzati taggal...
    Kereken 4 éve tart már az az ügyem, hogy eladtam egy autót(csak mint kapcsolattartó voltam) egy Dunaújváros melletti kis faluban egy idős bácsinak. Az autó tökéletes állapotban volt(egy Fiat Ritmo)60 ezer forintért(szerintem ért 250-et is) mindez 2002-ben. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az ismerősöm írt egy adásvételi szerződést, amire odahamisította a forgalmiban szereplő eredeti tulaj nevét, kvázi, hogy ő kimaradjon az átírkálásból(nem volt sokáig nála az autó, pár hónap csak) velem azt nem közölte, hogy hamis az adásvételi, én meg aláírtam, mint az egyik tanu. Hát innen kezdődött a baj, hogy a bácsi át akarta iratni, és ekkor elővettek a Dunaújvárosi rendőrök mindannyiunkat. És ez már folyamatosan megy 4 éve, a dolog ott tart már, hogy ma felkeresték a szüleimet a rendőrségtől, hogy hol lakom, mert a ''pártolóm'' nem talál(akihez egy évig kellene járnom, mintegy pszichológiai agynövesztés) Mindezt azért, mert olyan bizonyítási módszere van a mai rendőrségnek, hogy: ''akkor is te voltál a bűnös...'' És ilyen kis picsa dolgokkal foglalkoznak, hogy valamit bemutassanak a főnökeiknek, hogy meglegyen a havi eljárás szám...hát itt tart ez az ország kérem szépen...most ott tartok idegileg, hogy felfogadom a legjobb ügyvédet, aki létezik, és ráuszítom az egész Duanújvárosi rendőrségre, hogy ez már kimeríti a zaklatás fogalmát bőven(telefonon hívogattak, levelekkel bombáztak, többször kijöttek...) mindezt egy hamis adásvételi aláírása miatt(amiről nem tudtam, hogy hamis), egy 60 ezer forintos autó miatt...Azt tudom biztosan, hogy egy ismerős mondta, felhívta egy Budapesti rendőr, hogy ő hamisított-e egy adásvételit? Erre ő azt mondta, hogy igen, mire a rendőr annyit mondott, hogy ejnye-bejnye, és ilyen hülye csippcsupp ügyekkel nem foglalkoznak amúgy sem...csak én szívok itt a köcsög, unatkozó Dunaújvárosi(Sztálinvárosi, az ügyintézés is még ott megragadt, csodálom, hogy nincsenek még ÁVÓ-sok(Lenin szobor az okmányirodában van!!!!!! :)
    Már keményen fontolgatom, hogy a Fővárosi Bírósághoz fordulok zaklatás miatt...

Új hozzászólás Aktív témák