Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • commendator

    csendes tag

    válasz Bubee82 #138 üzenetére

    NNna, kozben elolvastam a Daniai blogbejegyzeseidet is, gratula! Szuperjo! Es hat megertelek, az eremnek mindig ket oldala van. Norvegiaban egyebkent nem tapasztalsz nacionalizmust, legalabbis annak a negativ formajat nem. Nem beszelnek rola. Azt latod, hogy rendkivul buszkek hovatartozasukra, de kozben nem neznek le mast. Inkabb cselekednek. A II. vilaghaboruban amikor a felsegvizeiken megjelent az elso nemet cirkalo, kilottek mint a rongyot! Igaz utana szenvedtek is a kovetkezmenyeit, de az ellenallas mindvegig eros maradt. Sokszor probalnak a kedvemben jarni es kerdezgetik, hogy van ez meg az magyarul, es tudjak, hogy a fovaros Budapest. Az iskolaban a holland mernok ( elmondasa szerint mernok, lehet hogy csak epitesvezeto ) aki mogottem ul, nem tudta! :C
    A tv-ben neztem, volt Osloban tuntetes az idegenek ellen, de ez az arabokra es afrikaiakra vonatkozott, akik kozul sokan drogbol es prostituciobol elnek. De a lenyeg, ha egybol a norvegok bizalmaba akarsz ferkozni, egyetlen szo: SKÅL! (koccintas elott )

Új hozzászólás Aktív témák