Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Polllen #22244 üzenetére

    A kábel engem csak a kezdetek-kezdetén zavart. Párszor ráléptem az elején úgy, hogy meghúztam a riftet a fejemen, de persze nem annyira, hogy leesett volna. Ilyen csak az első hetekben volt, és bizony strapabíró az a kábel, nem kell vele hímes tojásként bánni. A Beat Saberben a Scooter jump all over the world számban ugrálni is szoktam, mintha ugróköteleznék, akkor sincs gond a kábellel arrébb dobom ha útban van. Simán megszokható szerintem. Ma már olyan nekem, mint a köldökzsinór. :DDD Még egy kis biztonság érzetet is ad, mert ha nem érzem azt, hogy a kábel a hátamra simul az azt jelenti, hogy elég messze vagyok a géptől és már lassan a Guardian határa jön, ne tegyek hirtelen mozdulatot mert képes vagyok a guardienen kívülre csapni úgy, hogy az nem figyelmeztet időben a szekrényre...

    De ez az egész helyzet és setup függő. Nekem viszonylag kicsi, kb 2x2m-es helyem van rá. Nagyobb térben, hosszabbítással lehet, hogy engem is jobban zavarna de az sokkal jobban zavar, hogy ilyen kicsi a játékterem, mint a kábel jelenléte.
    De ez a kábel dolog nem is értem miért tartja vissza az embereket. Van rá két év gari. Ütni-vágni használni kell a HMD-t. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • MlbMatic

    tag

    válasz Polllen #22252 üzenetére

    szerintem inkább egy kábel mint egy mikro a fejemen :)))))))

    (\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Polllen #22252 üzenetére

    Ezt én tökéletesen értettem és a hozzászólásom java erről is szólt, a megszokásról. :B

    (#22257) Magyarfarkas: Én sem tudnék ekkora késéssel játszani.. Engem már az is kiborít, mikor 90-ről leesik az fps, mert nem olyan folyamatos, fluent képet látok. Egy jó nagy lavór nélkül ki sem merném próbálni ezt az ALVR-os megoldást pedig én 3 órát is elvagyok Riftben. :DDD De hát különbözőek vagyunk, mindenkinek más a prioritás és ezt tudni kell elfogadni.
    #22258: Na pont erre gondoltam, így ahogy írod. :) Mondjuk azért megnéztem volna milyen állapotban volt a "túlhasznált" Vive. Biztos én vagyok az űrlény de pl ASUS mecha billt visszaküldtem gariztatni és előtte teljesen billentyűnkként szétszedve megtakarítottam... Azért a szervizben is emberek dolgoznak és egy gány cuccot én sem fognék meg. Úgy nézett ki, mint ami új, csak épp nem működött. Kaptam is vadi új cseredarabot, újraindított garanciával.

    Kicsit bánom, hogy egy barátomnak odaadtam a GearVR átalakítót és most nem tudom használni az S7-tel a GV-t. Eskü tennék egy próbát és megírnám a frankót, hogy milyen a Rifthez képest bár már a 70 ms hallatán is egyértelműek számomra a hátrányok. Ha tornázni akarom az agyam arra ott a programozás, ha kínozni arra meg a pálinka... :U

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák