Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Ricsike

    őstag

    válasz Joshi #9827 üzenetére

    Azóta is ezen agyalok, hogy jó-e ez így? De eddigi tapasztalatom alapján, az emberek 80%-a emailben kér ajánlatot, illetve Interneten tájékozódik a termékek iránt. A legtöbb bemutatóterembe ha bemész, egy sablonos, átlagos ablakot látsz, vagy ajtót, és maximum 3-4-5 fajta van kiállítva mindből. Ugyanez a kiegészítőkre (kilincsek stb) is igaz. Tehát amit te akarsz, az biztosan nem lesz kiállítva. Nem is lehetne, hiszen mindenből van sokféle variáció.
    Én értem azt is, hogy sokan szeretik megfogni a termékeket, ezért tervben van, hogy legalább mindenből 1-1 darabot kiállítsak, hogy fizikailag is ki lehessen próbálni, de nem érzem, hogy a későbbiekben, ne lenne elég, ha virtuálisan látja, hogyan is néz ki minden. Pl. a fal színét ha lehet változtatni, és ahhoz belőni az ablakok és beltéri ajtók színét, mert sokan nem tudják elképzelni, csak akkor, ha látják valahol, vagy jelen esetben, bemutatom nekik a virtuális térben.

    Másik dolog, hogy a fejére tenni ezt a szerkezetet, hát igen, lehet hogy furán hangzik, vagy idegen még ez a dolog, de bízom abban, hogy az emberek látják a hasznát és az előnyét, és nem idegenkednek tőle.
    Természetesen egy nagy TV is lesz az ilyen esetekre, ahol tudom prezentálni azoknak is a termékeket, akik mondjuk nem teszik vagy nem akarják feltenni a fejükre a szerkezetet.

    Inkább ez amolyan hosszú út, amin most el akarunk indulni, és szeretnénk, ha pár év múlva eljutnának az emberek is arra a szintre, hogy ez a dolog már hétköznapivá és megszokottá válna, ha látnák benne az előnyöket, és elhinnék, hogy amit látnak, az a valóságban is az lesz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák