Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz Necc #60215 üzenetére

    Meta fiók van, ami nincs kapcsolatban a Facebook fiókoddal, csak egy sima fiók. Nem kötelező facebookot hozzákötni.

    A hardverhez: Persze, hogy egy PC körbehúgyozza a standalone headseteket. De azok is használhatók PCVR-ként, ilyenkor a standalone rész csak egy dekóder. A G2-ben semmiféle hardver nincs, így az összehasonlítást se értem.

    @Razor18 Valamennyit számíthat a standalone vas előnye is, a dekódernél. Pl. a Q3-ban lévő SOC képes AV1-re (egyelőre Air link/link ezt szoftveresen nem tudja, de szerintem ez egyrészt változni fog, másrészt VD-vel megy), illetve H265-tel is magasabb bitrátát tud, a Q2 (gondolom a Pico szintén) limitje nagyjából 200mbps, nem bír többet a vas.

    [ Szerkesztve ]

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz Necc #60215 üzenetére

    "távol az otthoni netemtől és hálózatomtól," stb...
    Most tényleg, de ne vedd magadra, magyarázd már meg nekem egyszerű halandónak, hogy mire ezek a parák??? Értem ezalatt azt, hogy oké, pl én is olyan robot porszívót néztem 2 éve, ami nem kamerás, hanem radaros, mert mondjuk nem akartam azt, hogy ha megy a szex vagy akármi, akkor ne kukkolhasson valaki aki feltöri rajta, na de már ez is űber para, mert ilyen alapon akkor a mobilokat is fordítsam le, a tableteket is, a laptopot a konyhában hajtsam le, stb stb... DE (!) visszatérve a VR-re... ki a toszt értdekel az, hogy mit és kinek meg hova jelent??? Vagy úgy egyébként is. Kimész a kertedbe pisálni, akkor azt nézegeted valyon melyik műholdról nézegeti a csúnya bácsi a pimpilidet? :DDD vagy előtte nézel egy röppályát? De most tényleg, nem személyeskedés, de mindig is érdekelt, hogy mire ez a nagy burok amit egyesek képeznek maguk körül? Köszi a választ. Béke

Új hozzászólás Aktív témák