Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz Crus #52607 üzenetére

    Azért szemkövetés a q3-ban sem lesz, az csak a pro-ban van, meg a vezérlőbe épített motorok is azért ott vannak a toppon. Az más kérdés, hogy cserébe 2-3 órát bírja. Inkább a kábelessége zavar, de hivatalosan is jön a ps5 pro, gondolom pont azért lett ennyire sürgős, mert botrányosan kevés a fejszett tudásához.

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

  • wrrs

    tag

    válasz Crus #52607 üzenetére

    Pontosan. Nálam pl. lazán az "ingyen sem kéne" kategóriában landolt a cucc ez első pár review után. Azt hittem valami atom full, mindenhol tűéles, döbbenet cucc lesz, erre jöttek ezek az apró infók, hogy sajnos több ponton van baj.

    Van otthon kb. a kezdetektől PS4 Pro-m, a gyerekem használja mióta a VR miatt gépfejlesztés volt 12 év után. Egyszerűen az van, hogy a PC hiába drágább, nekem ez a PS5 csúcsraszopizása sem tetszik. A remake remakejei, 60fps és 4K is csak blabla, és a VR-ral kb. borítékolható volt, hogy ilyen "defektes" hardver kevés lesz ide. Sajnos így is lett, de a tény, hogy magában a VR setben is direkt butítások vannak az már gáz. Nyilván rádugnám a PC-re, meg nyomnék neki upscale-t, tesztelném, stb. de a gond az, hogy egyáltalán nem érdekel. Sem a haptic, sem a rezgés. Biztosan fog jönni egy lencseupdate, muracsökkentett v2 ebből is a PRO gép mellé, de tényleg nem látta ezt senki, meg nem bosszantott senkit?
    Nem szabad belemenni a technikai részletekbe és akkor élvezi az ember, de a PC-sek nem ilyenek. Aki alkalmi gémer, meg csak csodálkozni akar, mutogatni a pajtiknak, annak ez egy jó játékszer. De biztos vagyok benne, hogy szögre akasztva szobadísz már most a vásárlók bő 50%-nál.

Új hozzászólás Aktív témák