Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz -Solt- #44806 üzenetére

    125%-on van és oculusban a csúszka maxon (ha jól emlékszem), így élesebbnek látom a képet, mintha csak egyiket vagy másikat állítom. Levettem a FOV-ot 70%-ra (0.7/0.7 ODT-ben), semmi különbséget nem érzékelek, oldalra nézéskor úgyis forgatom a fejem (előre nézéskor pedig érzésre szinte semmi különbség, viszont közel 2x kevesebb pixelt kell renderelni). Betöltöttem valaki profilját, meg engine.ini-t is állítottam. 72 FPS, bőven közepes fölött, DLSS nélkül.

    Rárakom a DLSS-t és ocsmány az egész.

    DiRT Rally 2 ugyanígy, csúszka maxon, 72hz, ott is majdnem ultra minden (crowdot vettem le lowra az biztos), 4xMSAA és sima 72 FPS még a skót erdőben is, ahol eléggé vissza tud esni az fps. Nekem így hibátlan.

    Bár elég későn jutottam el ide tegnap, csapatni még nem nagyon volt időm, 1-2 szakaszt mentem csak DR-ben (legtöbb helyen maradt 30% headroom, de van ahol visszaesik 10 köré, de az fpssel nincs baj), ACC-ben is csak pár hotlapot mentem, igaz azt monzában, megnéztem sötétben, stormmal is, úgysem volt gond (leszámítva, hogy nem tudom az úton tartani a kocsit, de az más miatt van :DDD) .

    ACC-ben esetleg van kiemelten olyan pálya, ami jobban terheli a vasat? Talán Kyalamit olvastam, ott is meg kéne néznem, hogy jó-e.

    Viszont, ami bugot észrevettem, hogy a FOV-ot minden restartnál állítanom kell, még Tray Toolon keresztül is (hiába a save), mert visszaáll alapra. Lehet, hogy szándékos.

    Lehet, hogy nem a legjobb megoldás, de nekem így tökéletesen megfelel. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák