Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz Magyarfarkas #42618 üzenetére

    Egyébként a 30 euró nekem is sok, főleg úgy, hogy még nem megy benne a multi, és a 4 pálya sincs kész. De ezzel kezdeni nem tudok semmit. A magyarítás meg programozásban több lenne mint amitt ithhoniak megvesznek. Ez van, ez egy kis piac. Az oculus verzónál volt valami nézeteltérés a fb és a cég között, ézért álltak át. Több mint egy éve volt nálam a játék tzesztelésre, akkor még nem támogatta az index vezérlőket és cirka 5 opciót lehett átmeppelni a steamen belül. Ezt azóta javították. Nekem 25 órám van benne, de marha óvatosan tolom, és az első pályán lévő főellenséghez kicsit sokat készültem. ekem bejöna játék, de most jutottam el oda, hogy lehet már 3 kardot csinálni, de nem tudom mik a statjai, így nem tudom eldönteni melyik legyen nálam. Ez pl. gond, erről lehetne a recept alján valami szám. Jelezni kell, és lehet bekerül. Ez is leginkább külföldre készült, és az hogy kinek mennyire jön be egy climb-ba oltott gyüjtögetős lövöldözős verekedős játék, az emberfüggő. BF típusú játékokat is azért nem szeretem, mert nem az Én tempómban folyik a játék, hanem rákényszerítenek egy másik stílusra. Itt meindenki a saját tempójában haladhat, és ha bekerül minden amit ígértek, akkor talán meg fog érni 30 eurót.
    Azon lehet vitatkozni, hogy ezt mondjuk adhatták volna 15-ért, és a + pálya dlc lett volna 5-7 euróért és a multi is dlc lett volna 5-7 euróért a jobb megoldás, vagy ha kifizeted az egészet előre (ezzel támogatva a fejlesztést) és ingyen kapod a többi tartalmat.
    Most ehhez képest olyanon pörögni, hogy annak a 100 magyarnak 150 csehnek érdemes e nyelvi verziót belefejleszteni valamibe amibe nincs 30 mondat az szerintem felesleges, de lehet ettől eltérő vélemény is.
    Én pl. quest2-őn játszom vele, mert mikor meg kell fordulni mászás közben ott kábel zavarna, és abban is igazad van, hogy a steames játékok olcsóbbak szoktak lenni. Az lett volna szerinted a megoldás ha maradnak az oculusnál é ott simán elfogadott ehy 30 eurós ár? Nem ismerem a részleteket, nem tudom mennyit csíp le a steam és mennyit az fb, de míg oculussal minden varázslat nélkül játszatsz steames játékot, addíg oculusos járékot egy nem hivatalosan támogtott transferen keresztül játszhatsz és ez talán ezért is hajtotta őket át a steam irányba.
    Egyébként nagyrészt eggyetértek veled, ezt privátban megünnepelhetjük.

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák