Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nergalos

    aktív tag

    válasz barcalaci84 #40508 üzenetére

    Kérlek értsd már meg amit leírtam :)
    Én nem írtam sem alzás sem xboxos sem playstationos összehasonlítást és nem is minősítettem azokat. Amazon.it és igen, azért mert használtat küldtek másodszorra, Először meg hibásat nem csak nekem. Szerintem ez benne van az üzletpolitikájukban, így akarnak megszabadulni a visszaküldött termékektől. (szerintem) Csodálkozás nélkül ajánlotta fel, hogy maradhat nálam és valamennyit kompenzálnak. Mint említettem ez a cucc nem egy kibontott és szépen visszacsomagolt termék volt hanem ez egy gusztustalan használt szar amit a zsibin sem vennék meg :) Kereskedelemben dolgozom, nekem ez sok volt.
    És nem mondtam senkinek, hogy ne vegyen amazon.it-ről mert veszélyes onnan rendelni, csupán korrektnek tartom ha ez is le van írva sok más mellett.
    Amúgy tényleg alzáról is írták már a fórumon, hogy a másodikat-harmadikat várják mert rosszakat küldtek vagy éppen kínai volt a töltő.. Számomra ez korrekt és információ, a vásárlásaimat akár befolyásolhatja is.
    Ez kicsit olyan, mint ebay-en vagy pl. árukeresőn mikor értékeled az eladót, terméket,stb. (persze ott is sok ember oda írja, hogy hát nem annyira vált be a termék és ad rá 5*-ot)
    nekem ez a véleményem.
    :)

Új hozzászólás Aktív témák