Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Raymond #28164 üzenetére

    Nem lőszert, csak gránátot. Azokat max a csiklóra lehet tenni egyet-egyet, illetve kézben lehet hurcolni de lesznek részek ahol egy helyszínen többet is ad a játék, mint amennyit elbírunk.

    A ládás dolog egyébként nekem sem jutott eszembe, nagyon jópofa ötlet! :C

    Más praktika ami bár triviális lehet azért ha itt tartunk leírom:
    Vannak tárgyak amiket lehet viselni. Pl a sisak. Ha felveszed és nem veszel észre egy plafonról csüngő szörnyet, akkor az a sisakot fogja lekapni a fejedről mikor áthaladsz alatta. :D
    De a sisakon kívül fel lehet venni a bóját is, az viccesebb. :)
    Találtam egy világoskék sisakot. Narancs volt rajtam, de lecseréltem rá. Utána találkoztam a Jeffes résznél a sráccal (elfelejtettem a nevét) és az egyik résznél meg is dicsért, hogy milyen jól áll nekem a sisak. :DDD Nem tudom, hogy a kék sisakhoz van-e köze vagy a narancsot is megdicsérte volna, de gondolom ez egy olyan kis érdekesség ami nem történik meg, ha épp nincs a fejemen semmi. Egyszer kipróbálom, hogy mi van ha bójával a fejemen találkozom vele (a dicséret nem az első találkozáskor hangzott el, talán háromszor találkoztunk vele és a közepén dicsért meg valahol de nem tudom már pontosan).

    De van arcmaszk is a játékban, az hasznos a veszélyes környezeteknél ahol egyébként el kellene takarnunk a szánkat (maszkban nem kell takargatnunk).

    Az álarcot is próbáljátok ki, marha keveset lehet kilátni belőle, rettentően idegesítő én nem tűrtem sokáig magamon. :D

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák