Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz Jinxb1rd #24515 üzenetére

    Én vettem egy 10-es csomag fejpántot amit cserélgetek és megy mindig a mosásba. Ezen kívül a szilikon HMD szivacsvédő kötelező darab szerintem, kb 2e Ft volt, de az minden pénzt megért.
    Csak reménykedek hogy nem készít asszony titokban dugi felvételeket mikor egy szál alsógatyában fejpánttal tolom esténként az edzést a szemüvegben :)
    Most november elején jött ki az 1.0 verzió, sokat csiszoltak a bétán és már 9 karakter és 45 szám van hozzá. Ráadásul az új számokat eléggé mozgalmasra mappelték a készítők, normál módon majd beszartam tegnap a le-föl ugrálástól :DDD
    Eddig úgy toltam hogy egy este lezavartam 3 karaktert normál módban, most elegendő volt 2-t végigvinni és folyt rólam a víz.
    Nálam a 100% System Breach után feljött egy ablak hogy kihívhatom Urielt ha nem nyomok mást 5-10mp-en belül. Azt tudom elképzelni hogy pont nyomogattad a kontrollert közben.
    Nézd meg a főmenüben hogy a többi karakter alatt elérhető lett-e az Uriel.

    @goldb: ezt esetleg próbáld ki te is. Ebben kell elég sok guggolást is csinálni, akár lassan szélesebb terpeszben le és fel, meg van hirtelen fel-le, illetve oldalra is ki kell lépegetni mert onnan is jöhetnek a labdák. Kipróbáltam BS-t, Moondridert, Box VR-t, PowerBeats VR-t, de ezek közül ez jött be leginkább edzésre.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák