Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakkay

    aktív tag

    válasz Magyarfarkas #22836 üzenetére

    Tehát még egyszer, mivel megszólítva érzem magam. Nem jött ki egy eszköz és te elmondod, hogy milyen... Gratulálok. Látom a rift s példa nem hatott meg,(vagy nem fogtad fel) ami pont arról szólt, hogy itt és máshol is, pont az ilyen jövőbelátók mint te, leírták, hogy az s mekkora szar-habár még ki sem jött-de egyértelmű, mert az adatok azt mutatják. Aztán mennyire nem lett igazuk ugye? Csak egyetérteni tudok veled, már amit magadról állítottál:
    " ipari bunkó vagyok".
    Nem várhatnánk legalább okt4 ig, hogy kiderüljön miről beszélsz polgártárs?!

  • -Solt-

    veterán

    válasz Magyarfarkas #22836 üzenetére

    Nem az a "gond", hogy ipari bunkó vagy, én is az vagyok, csak annyi az előnyöm, hogy 40 felett kicsit lehiggad az ember és kevésbé enged ennek teret, illetve csak annak mutatja meg ezt az "előnyös" oldalát aki megérdemli...

    A "gond" az, hogy képtelen vagy nézőpontot váltani, van a te kis világod amit globálisan kivetítesz mindenkire és nem fogadod el, hogy más emberek más rendező elvek mentén működnek.

    A Cosmos-t pedig egy szimes topikban bármikor eladja majd (főleg magyar garanciával), mert a kutyát nem fogja érdekelni a kontroller elem zabálása, Rift-hez viszonyítva az Oculus store hiánya és az egyéb hangzatos hívószavak... ellenben érdekes lesz a képminőség, a füles, az IPD állítás, a felhajtható kijelző (ha kevés a HOTAS valamelyik kevésbé bonyolult DCS modulhoz), illetve az ujjkövetés, ami adott esetben zseniális lenne egy klikkelhető kabinban...

    Szóval ha elfogadsz egy ajánlást, akkor javaslom, hogy gyakorold miképpen kell nézőpontot váltani, illetve elfogadni azt, hogy a te mikrokozmoszod nem egyetemes érvényű! ;)

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák