Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abydos

    aktív tag

    válasz MlbMatic #20459 üzenetére

    Eleve levágnám az ujját annak, aki 3 kérdőjelet használ.
    Nagyon egyszerűen megmondom neked, hogy te is megértsd, miért nem mondtam, hogy miért jó játék, bár lett volna időd rájönni vagy gondolkodni ezen, sőt, már az első kommentemből is kikövetkeztethetted volna: Azért mert nincs meg nekem, nem játszottam vele, nem tudom, hogy jó-e vagy rossz-e valójában. Nem szeretek látatlanba nyilatkozni és égetni magam úgy, mint ahogy te csinálod.
    Mivel hasonlóan értelmes volt már az első hozzászólásod a témában, nyugodt lehetsz, nem veszem magamra amiket mondasz.

    [ Szerkesztve ]

    VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz MlbMatic #20459 üzenetére

    No picit elszaladt a paci, mert az eredeti kérdéskörtől már messze jártok, a személyeskedés pedig csak egyre messzebb visz a céltól :U .

    Hogy milyen egy játék azt tényleg a reviewkból tudod eldönteni, azaz a vélemények alapján. Ez viszont úgy működik ahogy írtad: 100 légyből ha 95 lájkolja akkor az bizony jó lesz. Lehet, hogy a maradék 5 csak a szakértő, de ezt sose fogod megtudni. De ez egyébként mindenhol így megy: Steamen is ... vagy eBay, árukereső és még sorolhatnám. Többé-kevésbé azért megbízhatónak mondható az aggregált eredmény, bár réteg címeknél valóban lehet félrecsúszás.
    Egy kiszemelt ember véleményére adni mindig rizikósabb, pláne ha a személyiséged ennyire különbözik tőle, szóval lényegében mindegy is lett volna hogy abydos mit válaszol. :K

    Magyaráz(kod)ás után jöjjenek a tanácsok! Lehet másnak is jól jön.
    Én amikor egy játékra kíváncsi vagyok, akkor mindig azzal kezdem, hogy behozom a Google -t és a játék neve után odabiggyesztem a "review" szót. Ezt azért komálom jobban mint a fórumon kérdezést, mert instant választ kaphatok + azért mert lökött vagyok és csak akkor kérek segítséget általában másoktól ha már minden kötél szakadt :D. A lényeg, hogy erre jópár videónak kellene feljönnie, ami - talán - angol nyelv ismerete nélkül is informatív lehet. Ha nagyon nem megy az angol, akkor a "gameplay" szó használata tanácsolt a "review" helyett, ott ugyanis mozgó képkockákat láthatsz magából a játékból.

    + még egy bónusz megoldás: amit abydos is írt: meg kell keresni az Oculus / Steam / metacritic / stb. oldalát, ahol ha mázlid van értékelhető pontozást is találsz hozzá.

    Ja és még valami: öreg hiba (én is sokszor belefutok), hogy a grafika alapján képesek vagyunk pálcát törni egy játék felett. Ezt sose szabad, pláne ha a vélemények ellent mondanak az első benyomásainknak. Érdemes ilyenkor még egy pár karikát futni, hátha tényleg jó címről van szó.

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák