Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrone89

    tag

    válasz mmdms #60626 üzenetére

    Hogy ne offoljuk szét a topicot, részemről ez az utolsó ilyen komment. Szóval szar ezt látni, hogy nektek sincs jó tapasztalat a ups-el. Nekem tavaly előtt szállítottak 3x is és egyikkel sem volt bajom, mindegyik normálisan megérkezett, akkor amikorra írták, hívtak is. Tavaly novemberben így jártam már a quest rendeléssel ahogy fentebb írtam, úgy hogy ez kiábrándító volt. Akkor rögtön elkezdtem értékeléseket olvasni róluk és már akkor is 95%-ban full negatív egyenesen szar véleménnyel voltak az emberek, ahogy olvastam a történeteket..én még "jól" is jártam ezzel az egy hét késéssel, mert voltak sokan akiknek sokkal meredekebb tapasztalatuk volt. Nem tudom mióta megy ez ennél a cégnél, de engem is meglepett mert tényleg tavaly előtt még minden frankó volt mind3 rendelésemmel amit ők hoztak. Annyit még hozzátennék, egy ismerősömnek rendeltünk tavaly november közepe környékén ruhát Franciaországból a Venum-tól, Győri szállítási címmel, nyomkövetésben láttuk hogy Gyóróban volt behozatali leolvasás stb. A lényeg hogy ő aznap megkapta amikorra fel volt tüntetve, minden probléma nélkül. Szerintem, persze ez csak az én véleményem és csak az ismerősöm rendeléséből kiindulva, a problémák akkor kezdődnek ha be kell jönnie a csomagnak Vecsésre a ups fő telephelyére és onnan kell továbbszállítani a címre. Szóval ott csesződnek el a dolgok véleményem szerint.

Új hozzászólás Aktív témák