Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz JoolsNOS #49559 üzenetére

    Nálam ezek a tapasztalatok eddig PC-s programoknál:
    HL2: a létrával meg az ágyúval voltak gondjaim, de azokat javították, csak azóta újrahúztam a gépem és nem raktam még vissza.
    Alien Isolation: nekem nem vette be a gyomrom, pedig jól nézett ki
    Subnautica: ehhez volt ugyan hivatalos VR támogatás, de fel kellett rakni még az enhancement modot is hogy jó legyen. Ez a játék amúgy VR-ra termett!
    Subnautica Below Zero: ez valószínűleg jó lesz az UI beállítás után, legalábbis más hibát nem tapasztaltam StemVR opcióval indítva és mintha nem is röcögne úgy mint az első rész.
    GTA V: borzalmas, szellemképes, pedig most néztem pár hete. Töröltem is az egészet.
    Resident Evil 7: az árnyékok szarok kinti terepen, de ez nem a VR hibája hanem a PC implementációé. A VR mod jól meg van csinálva! A gomb mappelés trükkös kicsit, a térkép gombot nem találom.
    Ezekkel szemben meg van olyan játék amihez van hivatalos VR verzió, de szót sem érdemel. Ilyen pl az Ark. Pedig mekkora potenciál lett volna benne.

    Szóljatok ha van még szerintetek jól megcsinált VR modos játék, jó kis akciók vannak pont mindenhol.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák