Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz kiskuplung #45845 üzenetére

    Megírtam, hogy a hubris egy bughalom, a green hell meg egész jó. Ezzel szemben Te meg jnxbrd1d-nek azt írod, hogy egész jók a mostani akcióban a demók. Ismerősnek ziggy elindult majd egyből crash és a többit is próbálta és azok sem 100-asok. Úgyhogy én nem ezzel reklámoznám a VR-t mert a dícsért hubris pl. olyan hibákat csinál, hogy már az oktatóban folyamatosan csúszik ki jobbra a játékos, simán ki kerül a textúra alá, és onnantól csak restart, mert egy retkes menü nem érhető el benne. Több órám elment a folyamatos szívással, hogy pl az első játéknál egy istennek nem akart átmenni a takony a túloldara és az általad jónak minösülő töltö rendszer többször csinálta azt, hogy a folytatásnál elrontotta az egészet. (Az elsőnél mikor a taknyot át kellett dobni a túloldalra, akkor visszatöltés után elszakadt a dobásnál és se ki se be, kezdhettem elölről, a másodiknál meg mikor a lebegő sziklákon kellett átugrálni és beültem a vezethetetlen rakodógépbe, kifagyott és visszatöltés után már nem lehett átugrálni, mert annak a szigetnek ami az utolsó 2 előtt kellett volna lennie, oldalra került, és nem lehetett így átugrani,szóval az alapvető funkciókat nem tudja a játék! ). Simán kiúsztam a textúrán kívül és csak restart segített, egyszer rosszul ugrottam, és megint beestem a textúra alá..... Úgyhogy annak 1000 sebből vérzik még a demója is és az hogy egy kapszulába ülsz be a töltésnél sajnos nem ad felejthetetlen élményt, hogy utána meg teljesíthetetlen a pálya, ami a töltés előtt ment. Ráadásul az ajánlott 2070-es kártyánál erősebb kártya még low-on is akadozott high-on meg használhatatlan volt, az egész tök kopár, egy subnautica szebb nála, ami azért nem egy mai játék, és nem kell neki egy 3070 hogy akadás nélkül menjen.
    És az ajánlásodra reagáltam, hogy azért ezekkel a demókkal óvatosan, mert pár örökre elveszi az ember kedvét a VR-tól, és erősíti a VR még gyerekcibőben van, meg halott, meg hasonló véleményeket csak azért mert ezek a demóknak a nagy része tényleg idő előtt jött ki.

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák