Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    válasz barcalaci84 #41403 üzenetére

    Dehogy nem, mükszik is, akkor félre ment valami infóm... azóta is használom, 160k-ért, úgy, hogy rift elment 85-ért...ég és föld. Metál szép élmény a 360-as videók nagy része minőség mindig gagyi. De vannak brutál szép 4/8k-sak, hihetetlen mit tud a hw ebbe és a kéz live tracking, bakker a jövőben élek, úristen hatalmas, tiszta Marvel-moziban vagyok Tony Stark :D BTW találtam egy (bár tuti biztos láttátok) YT VR telepítésével, abban van mikor a cheerleader lányok ülnek körbe....csak kapkodtam a fejem :D
    (Nem 18-as karikás ;))

    A fájdalom csillapító még hatott, bocs ha zavaros voltam, de az egyetlen jó dolog volt ami mostanság történt velem az a Q2.
    Irgalmatlan milyen éles a kép, este ledőlök, Sennheiser füles be, valami 4-8k chill tájképes drónos videó, chill zene..., ha amúgy meg egy űrhajó padlóján ülök..mi ez ha nem sci-fi? :DD

    Amúgy ez nem az a kábel, nem lehet jó a pc-s dolgokhoz? mégsem 99€...

    Raymond: Egy lány egy buliba ahol főként ismerősök volt, de Ő nem tüzet kért, nem dohányzom kértem, adom neki, lendült felém egy nagy ököl, én hátra elcsúsztam (sajnos nem az első hogy részegek megtalálnak -20 év Pest - de eddig szerencsére mivel részegek, lassúak. Lényeg a lényeg orrom felnyílt, de nem tört, karom megégett ahogy a korláton lecsúsztam és fékeztem.
    Szerencse, hogy észrevettem és elhajoltam így nincs lilaság, sem törés csak érzékeny, de ennyi. A történet lényege: mindig figyeljetek félszemmel a részeg bajkeresőkre. :K

    [ Szerkesztve ]

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák