Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    Na mint kiderült full CPU limites vagyok akár csak egy 2070-eshez is az I7 6700-al szóval nem olyan egyszerű a csere mint gondoltam (CPU-t is max 7700-ra tudnék cserélni azt meg minek).
    Viszont úgy néz ki a most érkező AMD-k nagyon jók lesznek és átvehetik az Nvidia uralmat. Ezek állítólag AMD proci mellett teljesítenek 100%-osan.
    Kérdésem hogy ha úgy döntök hogy teljes rendszert cserélek, akkor milyen hátrány érne VR-ban most az AMD kártyákkal?
    A 2070-es az újabb NVENC miatt lett volna szimpi meg a tizes szériánál jobb H265 kódolása miatt.
    Volt valami infó még idén hogy tud az RTX széria még ilyen FFR szerűséget ráhúzni a játékra, de ahhoz a játéknak is támogatni kell ezt a funkciót. Ezt használja egyáltalán valaki itt?
    Meg van ez a neurális élsimítás ami viszont nagyon tetszik, a DLSS.
    Ahogy nézem célegyenesben van már vele az AMD is, de minimálisan elmarad teljesítményben: [link]

    @Geradossz:
    1. Én is max betűkön láttam javulást. Érdemes natív felbontás közelében tartani. VD-ben Medium beállítás kb jót állít be, de azt hiszem azt is lejjebb húztam még natív közelébe.
    2. Igen

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák