Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz bot1978 #25955 üzenetére

    Na én pl szerencsés vagyok ilyen tekintetben: egyik barátom szintén rákattant a VR-ra, együtt építtettünk cockpitet meg minden, én G27-tel, ő G29-cel tolja. Assetto együtt hatalmas fun a Nordschleife-n. :DD Persze ehhez társaság kell, mi nem a köridőkre megyünk (csak néha) inkább a funolásra és hogy minél több autót kipróbáljunk és véleményezzünk no meg egymást előzgessük. Kár, hogy nem szereti mikor streamelek, ezért is csak egy adás volt róla, pedig nagyokat marhulunk. Főleg mivel public szerverekre megyünk, de javarészt az üreseket keressük. Mikor betéved egy-két ember azért megy a racseprivát! :D

    Egyébként én pont jövőre tervezek készíteni egy kézifékkar projektet. Nem tudom még mimkor lesz rá idő mert előtte még a weboldalt kellene fellőni, az is folyamatban van.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák