Új hozzászólás Aktív témák

  • barcalaci84

    őstag

    nekem is megjött tegnap a rift s úgyhogy öröm boldogság:)

    eddig nekem nagyon tetszik , pedig alapvetően a cv1-gyel is elégedett voltam és úgy éreztem szimezés közben h a screen door mögé látok :)
    van még screen door , de drasztikusan jobbnak tűnik a kép minden téren...a színek is nekem sokkal természetesebbnek tűnnek és a feketével sincs semmi probléma szvsz...szerintem aki nem tudja h lcd van benne , azzal simán el lehetne hitetni h ez is oled...lehet az dob egyébként rajta h kevesebb a godray...
    kipróbáltam egy éjszakai versenyt és szerintem nincs egyáltalán probléma , sőt ...
    beállításokon nem változtattam és eddig úgy tűnik h nem gépigényesebb a cv1-nél...mehet ugyanannyi SS , AA stb...
    a hangnál rosszabbra számítottam , de azért várom a júniusi frissítést hátha jobb lesz...ha nem akkor talán benevezek valami ráaggatható fülesre... de amúgy bőven el lehet vele lenni...

    nekem touchom nem volt , de most itthon is kipróbáltam pár címet..
    az asszonynak bejött a beat saber :)
    neki az első reakciója az volt amikor felvette h "hú de éles minden " meg h végre lát rendesen benne..

    próbáltam vive pro-t korábban (samsung odyssey+-ról váltott az illető , mert nem jött be neki h ott olyan blur-os elmosottas a kép) és szvsz azt veri simán... szerintem a nagyobb sweet spotnak köszönhetően... ott nekem akkor nem volt meg az a wow érzés mikor felvettem, csak h ja ja szebb :)

    trackinggel szerintem sok gond nincs ... kipróbálatam egy sniperkedést...ott nem jött elő anomália , azon kívül h béna vagyok :)
    a trackinget kb akkor veszti el ha kifejezetten azt akarod keresni h hol veszti el :) normál használat közben nem jött elő nálam egyszer se...

    ez a bevillanó fehér valami nálam is volt már egyszer kétszer... együtt lehet élni vele , de remélhetőleg javítják

    big screen-ben belelestem egy 3d-s filmbe és az is bejött nagyon és szerintem fogom sokszor használni..(ott mondjuk a hangszóró nem volt az igazi úgyhogy inkább a rendes hangrendszeremet használtam..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák