Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz kiskuplung #15383 üzenetére

    A Lenovo Explorer ugyanaz kepminosegileg, ez mind ilyen. Ergonomia hasonlo lehet, de sok fugg a fej es arcformatol. A masik dolog az anyag mert nem mindegy milyen puha a kabel es hogy melyik oldalon megy bele a HMD-be. Az Explorer-nel a jobb oldalon ami problemas nekem mert a laptopon is a portok bal oldaln vannak es a desktop is ugy van hogy a bal oldalon van mellettem. De ha a kabel puhabb lenne akkor ez meg nem lenne akkora gond. Sajnos nem puha, eleg rigid. A fules hianya kulonosen irritalo. Plusz a controllerel eloszeretettel csinaljak azt hogy nem csatlakozik, ezert probalgathatod hosszan nyomni a gombot hatha restart utan jo lesz :)

    A realis ar ezekert max az a $200 amennyiert az USA-ban osztogatjak december ota. A kepminosegen ez persze nem segit.

    Na most ehhez hasonlithjatod az OJO 500 elmenyeimet. Gyakorlatilag minden problemat javitottak. Az ergonomia jo, van fules, a sweet spot nagy, a problema viszont megint az lesz hogy majdnem 500eur az ara, ami igy 2018 vege fele a normalis szintre hozott termekert szerintem sok.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák