Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz fulton #14162 üzenetére

    3 K -s van…. a megfizethető verzió importálva Samsung Odyssey … a pénzkidobás verzió pedig a Vive Pro…
    Jöhetne a 4 K -s is felőlem , de én úgy vagyok vele még lehet a Pimax 8K miatt se dobom az Odyssey-t … Többet között torz lehet a kép oldlat , LCD kép miatt nem lesznek olyan jók a színek és ha 200 FOV re 2 x 4 K felbontást vetítünk akkor középen 110 fokba nem valószínű hogy több vagy lehet csak ugyanannyi pixel fog jutni… Képfrissítésről meg ne is beszéljünk elvileg 82 lesz csak bár a 90 hez képest nem jelentős és ez az ami annyira nem is érdekelne..
    Szal én kivárok a Samsung Odyssey -ve amíg nem jön a Rift 2.0 … az talán érdemben és minőségben előre lépés lesz még a Samsung hoz képest is.. Remélem bár a megjelenés még lehet jövőre se fog bekövetkezni amilyen tesze toszán áll a Facebook a dologhoz… (És kell ugye a next -gen GPU is hozzá igaz az most jelenik meg ősszel..) Kérdés továbbá a mostani játékok vajon hogyan implementálhatóak egy nagyobb felbontású VR Headset -hez… (mert az Oculus prototipusnál egészen más elven működne minden fókusz változna és a szemkövetés is tervbe van véve ami totál játék átírást is követel..)

Új hozzászólás Aktív témák