Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Dyingsoul #13143 üzenetére

    Par proba utan:

    - Mindket controller mukodniek rendesen miota a problemasban csereltem elemet.
    - SteamVR beallitasa is nagyon egyszeru volt, telepiteni kell a Steam-vol a Windows Mixed Reality csomagot es a SteamVR magatol elinditja a setup-ot ha eszleli a HMD-t
    - Tracking-el problema meg nemigen volt
    - A warping mas programnal/jateknal is ott van, de nem mindig ugyanolyan erossegel van jelent, talan a Cliff House-ban latni leginkabb
    - Ergonomiailag tenyleg nincs ott mint a Rift, de a fejpant megoldas jobb, konyebben lehet beallitani
    - A szivacs az orresznel zavaro, hiaba jo arra hogy a fenyt nem ereszti be, ha rendesen a fejemen van akkor birizgalja es nyomja az orrom
    - A felhajtos megoldas is hasznos a HMD-nel
    - Ennel se art a bemelegites hasznalat elott ugy mint a Rift-nel, kulonben hamar beparasodik
    - A Project Cars 2 demo-ban a kepminoseg nagyon "reces" es nem ugy nez ki hogy a jatekban vagy a SteammVR-ban feljebbtolt Supersampling valamit is valtoztat a kepminosegen
    - A FOV tenyleg picit kisebb mint a Rift-nel, egy ido utan azert eszrevettem. Ha a Vive-rol jon valaki az tuti hogy azonnal leeirja a HMD-t mert ott sokkal markansabban elojon a difi
    - ED-ben a magasabb felbontas es az LCD miatt a szoveg az alap narancssarga szinekkel is jol olvashato, de sajnos itt jon elo a kisebb sweet spot - hamar kifutsz az eles reszbol es mozgatni kell a fejet.

    Letoltottem par ingyenes nativ dolgot a Windows Store-bol, de egyelore nem probaltam. majd kesobb. Ugyanugy mint a szotferes IPD valtoztatast, meg mindig az alap 63mm-en van ami nekem 1-2mm tul kicsi.

    A megoldas egyebkent nagyon kenyelmes a hasznalatra. Az hogy nem kell szenzor az eleg nagy lepes a szabadasgban, meg ha a HDMI/USB kabel picit puhabb/hajlekonyabb/vekonyabb lenne...De az hogy lerakom a laptopot a nappaliban az asztalra, leulok a kanapera, bedugok ket kabelt a gepbe es mehet barmileyn seated experience/jatek az eleg szep.

    A problemai ellenere megtartom a hordozhatosaga es egyszerusege miatt, lehetett volna 200EUR mint az USA-ban, de hat nem ott vagyunk es ez van, valahogy tulelem azt a difit :)

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák