Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    Esetleg tud valaki segíteni, hogy milyen az a munkaszemüveg? Miben más, mint egy egyfókuszú lencse, vagy egy multifokális? Nekem most Hoya Sync III 9-es lencsém van, blue controllal. Imádom, irtó jól látok benne. Tanárként bementem helyettesíteni egy testnevelés órára, és egy focilabdával jól eltalálták a szemüveget. Elferdült, megcsinálták, az orrtámaszon is ezerszer állítottak, de csak nem jó. A lencse teljesen hibátlan egy karc nincs rajta. Sajnos ez a szemüveg cakkum-pakk 90.000 Ft volt, és mivel ez nem garanciális sérülés, más más megoldás nem lenne, mint új szemüveg, de mégegyszer nincs ennyi pénzem.

    Nézegettem az online optikákat, ilyen lencsét sehol nem csinálnak, viszont rátaláltam a misterspex.de oldalra. Ott cakkum-pakk, szállítással, mindennel kijönne 56.000 Ft-ból, viszont ők sem Hoya lencsével dolgoznak, hanem valami saját márkással, viszont náluk van munkaszemüveg stb.. De ugyanúgy van blue controlnak megfelelős stb... Rákerestem a neten, a Hoya III sync 9 +0.95-ös addícióval van.

    Ha megrendelek egy ilyen munkaszemüveget a németektől +1-es addícióval (+0,95-öt nem lehet választani),
    akkor az ugyanaz, mint a Hoya III Sync 9? Minden más adat ugyanaz lenne, mint a Hoya kártyán?

Új hozzászólás Aktív témák