Új hozzászólás Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    válasz SystemRoot #334 üzenetére

    Én mondjuk 16 év alatt még egyszer nem trafáltam el senkit, engem viszont már kétszer, lécemen viszont már többször átmentek. Mondjuk nem jó velem találkozni, mert ha majdnem 100kiló csúszik lefelé egy jó sebességgel, akkor nem jár jól, aki eltalál. :)
    Én inkább a pályák szélén szoktam menni, oda nem nagyon mennek ki a kezdők, hanem bent kacsáznak, így lehet menni rendesen, a hó is jó szokott lenni, bucka sincs, viszont néha jeges, meg kb. 3-4m széles az a csík amin el kell férned.
    Most viszont megfogadom, hogy az ivás nem fog a síelés kárára menni és korán reggel kinnt leszek, hogy a frissen ratrakolt pályákon mehessek, ne pedig 10kor érjek fel a pályára hulla másnaposan. :)

    Egyébként én úgy gondolom, hogy a síkresz ismerete és betartása gyógyír lenne a problémára, -na meg persze a boardosok kitiltása a pályákról :D- , de ügye ezt nem, hogy kevesen ismerik, de még annál kevesebben is tartják be.

    Ill. még annak az oktatóknak is letörném a kezét, aki a pálya szélétől széléig vezeti a 20 fős iskolás csoportot, esélyed nincs, hogy kikerüld őket, majd utána anyázik, hogy elmész közöttük

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák