Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz ShakesVezér #6899 üzenetére

    A szívás előfordul. Én ahoyg látom az árakat 5000-től indul fölfelé. Ezért kapsz egy alapgépet semmilyen tartozékkal és talán hibásan.

    A 15-20 az a kategróira, ahol már jó gépet várhatsz el, kontrollerrel kábellel meg legalább 1-2 játékkal.

    Egyébként a zúgó gép szerintem csak nagyonkoszos volt, régi elektronikánál érdemes rászánni az időt, hogy szétszeded, kifújod, isopropil alkohollal megtisztogatod a pcb-t, a ventit és a lencsét is. Esetleg olajozást is elbír a venti meg a lézer mozgató mechanika.

    Szeirntem erre varrógép olaj megteszi, pici ecsettel kenegetve.

    A varrógépeket amiket szervizeltem az asszonynak így csináltam. Az érdemeimet dícséri, hogy 2x gyorsabbak, 2x halkabbbak és sokkal hűvösebbek lettek.

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • Speccy

    senior tag

    válasz ShakesVezér #6899 üzenetére

    Ne vegyél, én megszívtam. Hiába néztem utána a dolgoknak, sajnos az sem segített. Kifejezetten 79004-es számú PS2-t akartam venni, mert hogy az már (állítólag) nem karcolja a DVD-ket, és még megy a Freemcboot. Be is szereztem ezt a kártyát, illetve eredetiben megvettem a Gran Turismo 4-et is. Sikerült végre beszerezni a gépet is, aztán a GT4-et nem olvasta be, mert hogy a slim gépek nem szeretik a dual layeres lemezt, nagyszerű, csodálatos :((( PS1-es játékokkal is akartam volna játszani, de az meg nem ment, mert hogy a PS2 HDMI átalakító ilyen alacsony felbontást nem támogat (persze ezt is utólag tudtam meg) Továbbá megvettem még a Smash Court Tennis 2-t is eredetiben, azzal játszottam, csak aztán később egyre nehezebben bírta beolvasni a lemezt, mert teljesen szétkarcolta a gép, aztán már egyáltalán nem olvasta be :W Persze kiírtam DVD-re, aztán egyszer csak eltűnt a kimentett állás a memóriakártyáról, na ekkor lett elegem az egészből, lomtalanításkor dobom ki a gépet. Inkább emulátorral próbálkozok, egy olcsó controllerrel + PCSXR PS1-es emuval már végignyomtam a Medievil 1-t, de most egy Dual Shock 3-at tervezek beszerezni, ahogy utánaolvastam, elvileg megoldható az hogy akár a nyomásérzékenységet is érzékelje az emulátor, ami jól jön pl : a Gran Turismo 4-ben.

    [ Szerkesztve ]

    There is hope!

Új hozzászólás Aktív témák