Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • __Keskin__

    tag

    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség.
    Lecseréltem a korosodó routeremet egy TP-Link WR1043ND-re azért mert a régi nem tudta a 120-as netet másrészt, mert szeretnék itthonról a koli fele egy VPN-t, mert ugye ott minden tiltva van, és úgy voltam vele ha már routert veszek akkor olyat ami okosítható és ne keljen már külön fizetni VPN-ért ha otthoni nettel is megoldható.
    OpenWRT-n gondolkodtam de még nem került rá semmi, ennek a felrakásával nem lenne baj, csak a VPN bekonfighoz kellene egy kis segítség, mind a router mind a kliens oldalon(ha jól tudom OpenVPN-el mehet).
    Dinamikus IP-m van.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.

  • __Keskin__

    tag

    Sziasztok!

    Sikerült már valakinek OpenWRT alatt IPTV-t beállítani?
    Bridge módban tökéletesen megy, de nekem nem úgy kell, mert a T-homeless cisco epc3925 (router+modem) combo, át lett kapcsolva bridge módba(html hack), most csak modem (így már a router megkapja a publikus ip-t), utána a tp-link 1043nd tölti be a router+OpenVPN szerver szerepét, továbbá neki kellene megoldani az iptv-k multicastolását is.
    ezzel a leírással próbálkoztam, de nem sok sikerrel vagy tv-vagy net nem volt.
    http://www.computerhilfen.de/hilfen-22-389919-0.html

    Az igmpproxy-t is próbáltam már többféleképpen beállítani de semmi.
    Lehetőleg, úgy akarom megcsinálni, hogy a WIFI-t se keljen nélkülöznöm a multicast miatt.
    Ha tud valaki valamilyen segítséget, azt nagyon megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák