Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz vargalex #482 üzenetére

    igazából nem is tudom miért... régebben olvastam valami nyúlfaroknyi összefoglalót és abból azt szűrtem le hogy az jobb nekem, de most átfutottam még pár oldalt és tényleg szimpatikusabb a squashfs-es megoldás...

    a soros kábelt azért használom, mert egyrészt rá van kötve hogy kényelmesen, külön lekérdezgetés nélkül lássam a kernel üzeneteket, másrészt már többször is sikerült úgy összebarmolnom a rendszert hogy volt hogy be se bútolt, volt hogy elindult de mindenre hibaüzeneteket dobált, stb... megszoktam, egyszerű a pár megás image-el :) amikor egy samsung procis alaplappal játszom, akkor marad a uboot és tftp > az 50 megás jffs2 image áttöltését már nincsen kedvem kivárni 115K2 baudon :DD

    ráraktam a squash-t és most teljesen jól viselkedik... lehet eddig is ezt használtam és csak trunk-ból a jffs2-t? :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák