Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz wm2 #21166 üzenetére

    Nem akarom védeni a MacBookot, mert szerintem is elég megosztó és bőven nem mindenkinek való, de ez a cikk katasztrofális :U
    A legnagyobb hülyeségeket emeli kb csak hibaként csak és kizárólag...
    Nézzük csak az általa felhozott indokokat:
    -"It doesn’t work with Thunderbolt displays"
    Ez egy ultrahordozható gép és nem kizárólagos gépnek való, így a felhasználók nagy része nem akar vele külső kijelzőn dolgozni. Ráadásul az emberek nagyon kis százalékának van Thunderbolt kijelzője, HDMI-vel meg megy tökéletesen.
    -"It’s not for professionals"
    No comment, mert egyrészt a professionals egy jó nagy bullshit, profi újságíró is lehet az ember például és neki tökéletes lehet... Akinek meg hardveresen kevés, annak az Air is az valószínűleg.
    -"It gets hot"
    Látszik,h a cikk írója életében nem tanult fizikát, de annyi esze sem volt,h belegondoljon, hogy úgysem 12"-on fog az ember ölben játszani ilyen hardverrel.
    -"You’ll need lots of adapters"
    Ez jogos
    -"You can’t upgrade it"
    Ez is jogos, de ez ma már majdnem minden más Apple gépre is igaz, így csak részben a MacBook hibája.
    -"It’s too pricey"
    Ez igaz
    -"You can’t charge your iPhone on it (yet)"
    Úgyis kell venned átalakítót, úgyhogy ez megint bullshit.
    -"The keyboard could be a problem"
    Szubjektív
    -"It’s almost too light"
    Még mindig ultrahordozható gépről beszélünk, az a lényege,h könnyű legyen.
    -"The webcam sucks"
    Már kifejtettem erről a véleményem.

    A cikk írója, minden, csak nem profi, ennél gyengébb cikket még az index tech rovata is ritkán ad ki :U
    10 felhozott érvből max 4 jogos/szubjektív és az se mindenki számára jelent problémát...

    Szerintem akinek eddig az Airnél a kijelző jelentette a problémát, annak ha drágán is, de jó vétel lehet a MacBook. Amúgy már az első retinás Air pletykáknál megmondtuk jópáran, h az árazása kemény dió lesz, mert ígyis elég közel van az Air a rMBP-hoz, márpedig az Airnél nyilván drágább lesz, hiszen a retina kijelző nem olcsó mulatság, ráadásul az Air tudását belepakolni kisebb hardverbe még drágábbá teszi.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák