Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz NGA #39614 üzenetére

    En a VGA kartya miatt nem mentem tovabb, inkabb csereltem a gepeket. Fejlesztokent tudom, hogy 10.14-tol kezdve, korlatozasok nelkul, szabadon, kvazi, ellenorzes nelkul hasznalhatom barhol, a Metal nyujtotta lehetosegeket. Tehat, akarhol, felbukkanhat valami, ami valahogyan Metalt ker. Mivel nem volt tokeletesen, kompromisszumentes VGA csere 2018ban, nekem pedig tul rizikos a Metal hianya (vannak is appok, amibol pl. regebbit kell vadaszni, vagy van olyan feature, ami nem megy benne), igy nem is gondolkodtam rajta, hogy tovabbmenjek, frisebb verziokra, mint 10.13. Mar nem kovetem a BT/WiFi modul cseret sem, de itt latom, hogy elsore ugy tunik, hogy a Sonoma eseten, mar nem mennek a kartyas WiFi/BT modulok. Igy varazsoltam anno, a 2011-es iMac-ba, Continuity/BTLE tamogatast, es hasznaltam a 2008-as MBP-t es a 2011-es iMacet Watch Unlock tamogatassal.

    Szoval, ahogyan a korai Inteles gepeknek, a hasznalati ertekenek kb vege 10.8-nal, ugy a C2D eresztes elso generaciojanak, az SSE4-et nem tudo prociknal, kb vege El Capitannal, a Metalt nem tudo gepeknel, szerintem ertelmesen es kompromisszummentesen vege van 10.13-nal. Nekem is van/volt 2011-es 27"-es iMac.

Új hozzászólás Aktív témák