Új hozzászólás Aktív témák

  • 747

    senior tag

    válasz faster #317 üzenetére

    ''De azt nagyon rühellem, amikor lehülyéznek, leamatőröznek, mert épp azt merészelem mondani,
    hogy nem ismerek xyz alkalmazást vagy oprendszert''

    ha 1-2 dologhoz nem ertenel, az meg onmagaban nem lenne baj. a baj ott kezdodik, hogy te a
    elektronika es a rendszerkozeli szoftverfejlesztes alapjaival sem vagy tisztaban. arrol ne is
    beszeljunk, hogy ha egy 2 platformot osszehasonlito vitaban reszt akar venni valaki, illik mindket
    platformot ismerni, te pedig mac-et eddig max fenykepen lattal. tudod, egy kisse hiteltelenul hat,
    amikor egy gamer html-wizard probalja osztani az eszt hardverugyileg egy embedded fejlesztonek.

    ujbol javaslom tanulmanyozasra ezt:
    http://developer.apple.com/graphicsimaging/opengl/extensions.html
    nem veletlenul kell a kartyakba mas firmware (a legacy bottleneck-eket mar kitargyaltuk asszem).

    ''aminek az aktuális témához zéró köze van.(QNX Voyager)''

    tevedes. nagyon is sok koze van, ezt pofaztam eddig is, oldalakon keresztul.

    amugy nem ertem, szamodra miert szamit egetvero problemanak, hogy egy masik rendszeren
    jobban mukodik valami. ugy tunik, te az a tipusu ember vagy, akinek kisebbsegi komplexusai
    lesznek, ha a szomszed gepe akar csak egyetlenegy ponttal is jobb eredmenyt er el a 3Dmark-ban.

    egyebkent lozungok ismetelgetesen meg siras-rivason kivul nem nagyon lattam toled semmi
    informaciot ebben a topikban, nem artana ha osszekapnad magad, es elorukkolnal par ervvel,
    amivel alatamasztod az allaspontodat, mert amit eddig produkaltal, az keves.

Új hozzászólás Aktív témák