Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Frawly #26065 üzenetére

    először is velem szemben mellőzd az ilyen igék használatát, nem őriztünk együtt libát.

    másodszor azok a videók, amiket linkeltél:
    - az első címe: "NVMe vs SATA SSD vs HDD - Game load and file copy times tested"
    - a második címe: "Samsung 960 Pro vs SATA SSD - game loading times tested"
    a címük alapján, és a tartalmába is belenézve, teljesen indifferensek az állításaimhoz képest.

    az én állításom az volt, hogy a ram gyorsabb, mint az ssd. hogy a ram szóból te hogy keveredtél át az nvme csatolós ssd-khez, az a te belső magánügyed, én nem tudom, de nem is érdekel.

    de hogy legyen ontopic teszt is:
    [link] és [link]
    ezek már reálisabb tesztek abból a szempontból, hogy azokat az eseteket teszteli, amikkel kapcsolatban állítottam valamit, nem pedig indifferens témákat.

    a számok magukért beszélnek, az állításod tévedés.

    most nem akarom azt firtatni, hogy az ablakos rendszer mennyiben hivatkozási alap itt. azt se firtatnám, hogy egy kézmodell magyarázata mennyire szakmai és/vagy helytálló, annyi köze van a témához, hogy az ő főnökének a keresztneve is Linus. a vezetékneve már nem stimmel, de borítsunk fátylat ilyen apróságokra.

    "Vagy pl. lehet forráskódból forgatásnál is megnézni, nálam a kernelfordításnál tizedmásodpercre azonos idő alatt fordult le a kód ramdrive-on és SATA SSD-n is. ": megmérted kétszer egymás után a ramdrive-ot és nullaszor az ssd-t? maradjunk annyiban, hogy a véleményed nem lesz általánosan népszerű itt.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák