Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy kormányt PC-hez és Xboxhoz. Alapvetően F1 2020/Forza 7 és újonabban Assetto Corsával játszom. Bár utóbbi egyszerűen élvezhetetlen kontrollerrel. Ezért is gondolkodtam egy kormány beszerzésén. :)

    Nézegettem párat, amiket igazából kinéztem:
    - Logitech G920
    - Logitech G923
    - Thrustmaster TMX Pro

    Az lenne a kérdésem, hogy melyiket ajánlanátok? Újonnan szeretném megvenni őket, a G920 most 85k néhány helyen, a 923 meg 120k. (A Thrustmastert elengedtem, a Logitech jobban tetszik.) Alapvetően a G923 nagyon tetszik és ha jól tudom, a fékpedálon is javítottak. De kicsit soknak érzem a felárat jelenleg a G920-szal szemben.

    Viszont annyi rosszat olvastam a G920 pedáljairól, hogy nem merem megvenni. Viszont alap gamingre meg tényleg nem szeretnék egy jobb Thrustmaster vagy esetleg Fanatec kormányra beruházni, mert nem látom értelmét.

    Előre köszönöm a segítséget. :)

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

  • juuzer

    addikt

    válasz fatal` #40109 üzenetére

    Köszi! :)

    Hát jelenleg kb 35 ezer forintos különbség van a G920 és az xbox-os G923 között. Ezért is vacillálok. A váltó jelenleg még nem szempont.

    A G920-at és a 29-et próbáltam, igazából tetszettek, bár a fék tényleg fura volt. De nem vagyok egy nagy szimulátoros, de határozottan élvezetesebb lenne kormánnyal játszani. Lényegében ezért se akarok olyan nagyon sokat költeni rá.

    A Thrustmaster TX leather edition meg kb annyiból jönne ki, mint egy G923 + állvány.

    A TMX Pro igazából nagyon műanyagosnak tűnik, meg jobban tetszik a Logiban, hogy a kormány bőrrel van bevonva.

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

  • juuzer

    addikt

    Köszönöm a sok választ! :)

    A TX-et néztem én is, de az már tényleg a büdzsémen kívül esik, mert ugye egy állványra is szükségem van mellé. Annyira nem tolom komolyan az autós játékokat, ezért se szeretnék annyit költeni rá. (Egyébként a TX leather eadition szerintem is baromi jól néz ki. :) )

    Igazából a pedálok voltak a nagy kérdőjel számomra, olvastam, hogy sokan kiszerelték a gumit belőle, mert annyira rossz volt. Viszont akkor szerintem maradok a G920-nál, főleg, ha a tekerentyűk minősége ennyire meh.

    A T300 egyébként jó árban van nagyon, csak ugye nincs PS-em, és konzolon is szoktam autós játékokkal játszani (konkrétan csak az Asetto Corsa van meg PC-re, a többi játékom meg XBOX-ra).

    A TMX-nél pedig nem tetszik a kormány - mármint ránézésre tényleg elég cheap műanyagnak tűnik. (A Pro-hoz van a jobb pedálszett csomagolva.)

    De köszönöm még egyszer a sok segítséget, akkor szerintem megspórolom magamnak azt a 35 ezer forintot és megveszem a G920-at. :)

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák