Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz JulesTS #43738 üzenetére

    Melyik WSP-d van alapból, TM változat? Vagy a CSL-es?

    Nem úgy volt, hogy a CSL Elite, a CSW és a CSL DD mount pontjai egyformák? Vagy csak a CSL Elite és a CSL DD-re igaz ez?

    Én nem tervezek fúrkálni (nincs is fúróm :DDD), ha a CSL Elite és a CSL DD furatok kompatibilisek, akkor veszek egy platet a Wheel Stand Protól, ha nem, akkor majd megkérek valakit, hogy (nem ingyen) fúrja ki nekem, ezért nem veszek egy fúrót.

    Boost kitest vettél? Látom már a következő hsz-ből, hogy igen. :) WSP nem akar szétesni? :D
    Vettem RGS modult a WSP-hez, most szereltem össze, még nem próbáltam ki, de jobbnak tűnik kicsit stabilitás szempontjából is (persze majd FFB-vel kiderül), a váltópozíció mindenképp fasza.

    Kéne fabrikálni valami kéziféket majd az eredeti váltóplate helyére. :D Azt látom, hogy a TSS handbrake rámegy (egyezik a furat a TH8-cal), de szerintem az túl nehéz és instabil lenne, ráadásul rohadt drága.

    Vagy később Fanatec Clubsport shifter plate és kézifék az oldalára mountolva az RGS részre. :D

    Már megint elköltöttem fejben fél milliót. :D

    #43742 JulesTS: Kormány ledekre: FanaLEDs? Persze nem mindennel működik, én G29-en használtam, szerintem a legtöbb játékban ment.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák